Laboratuvar
 

2011 yılında üretime başlayan  Tosçelik Osmaniye ERW Boru Fabrikası  bugün boru sektöründe dünya devi firmalar arasına girmiş olup kısa sürede yakaladığı başarıyı toplumsal sorumluluk ve çevre bilinciyle hareket etmesine borçludur. Sektördeki yeniliklere çabuk adapte oluşu ve dinamik ekibiyle kendine saygın bir yer edinmiştir.Çelik sektöründe yenilikçi , güçlü .devamlı kaliteli üretim hedefiyle ,çevreye ve insana duyarlılık politikasından ödün vermeyen Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş  şimdide son teknoloji cihazlara sahip kalite kontrol laboratuvarı iledevler arasında yer almaktadır.

Kalite kontrol laboratuvarındaki cihazlar ve dinamik ekibi  sayesinde ürüne dair başlangıç aşamasından son ürün haline gelene kadar her adımda kalite kontrolü gerçekleştirip kaliteden ödün verilmemektedir. Uluslararası ve ulusal piyasada ciddi rekabet gücüne sahip Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş   yakaladığı bu başarıyı kalite anlamında dünyada kendi gibi başarıyı yakalamış firmalardan temin ettiği cihazlarla donatılmış laboratuvarına borçludur. Laboratuvarımızda alanında en iyi cihazlar bulunmakta olup her ürünün üretimi  sıfır hata ile gerçekleştirilmektedir. Laboratuvar cihazlarımız geçerliliği tartışmasız kabul edilen akredite kurumlar tarafından düzenli aralıklarla kalibre edilip hatalı sonuçlara mahal verilmemektedir.

 

Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş  kalite kontrol laboratuvarı son teknoloji cihazlar sayesinde insan kaynaklı hataları sıfıra indirgeyip müşteriye en doğru sonuçları ulaştırmaktadır.

Tosçelik Osmaniye Boru Fabrikaları Laboratuvarları sıfır hata, kaliteli üretim, çevre duyarlılığı ve müşteri memnuniyetiyle çalışmalarına her geçen gün yeni teknolojik gelişmeleri de  ekleyerek rekabet gücünü zirvede tutmaktadır.

 

 

.................................................................................................................................................

OSMANİYE TOSÇELİK LABORATUVARLARI
TOSÇELİK Profil ve Sac End. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi P.K
80950 Toprakkale / OSMANİYE
Tel : 0 328 826 80 80 / 2537 
Faks : 0 328 826 80 09

Email : laboratuvar@toscelik.com.tr


OSMANİYE TOSÇELİK

Haritanın Büyük Halini Görmek İçin Tıklayınız

.................................................................................................................................................